Transprojekt Gdański sp z o.o

Transprojekt Gdański od ponad 60 lat jest wiodącą na polskim rynku firmą projektowo – konsultingową świadczącą pełen zakres usług dla sektora publicznego i prywatnego

icon_widget_image ul. Zabytkowa 2, 80-253 Gdańsk icon_widget_image Tel: 58 5244110 Fax: 58 3413065 icon_widget_image biuro@tgd.pl
Image Alt

Odnawialne źródła energii

Zajmujemy się rozwijaniem projektów wiatrowych i fotowoltaicznych o mocach od kilku do kilkudziesięciu megawatów, a dzięki aktywnemu wsparciu pozostałych działów, w szczególności: Ochrony Środowiska i Zieleni, Energetyki i Teletechniki, Dróg i Mostów czy Laboratorium badawczego, jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie etapy dewelopmentu od pozyskania gruntów do pozwolenia na budowę oferując produkt w formule Ready to Build.

Odnawialne źródła energii to obecnie dominujący kierunek transformacji energetycznej tak w Polsce jak i na świecie oraz jedne z najbardziej obiecujących możliwości inwestycyjnych. Transprojekt Gdański postanowił wyjść temu naprzeciw.

Pracownia OZE to najmłodszy dział w strukturach firmy Transprojekt Gdański, jednak mając na uwadze przyszłość tej branży i dynamikę rynku wierzymy, iż niedługo stanie się znaczącym elementem struktury firmy.

Jeśli poszukujesz partnera, który nie tylko projektuje i rozwija innowacyjne rozwiązania związane z energią odnawialną, ale także oferuje wsparcie na każdym etapie projektu, to Transprojekt Gdański jest idealnym wyborem!

Sprawdź również

Sprawdź

Laboratorium akustyczne

Trakcja

ITS

Nadzory